Zlý vzťah mojich rozvedených rodičov

Zlý vzťah mojich rozvedených rodičov

Odoslaťod Emily Sweet » St Aug 02, 2017 2:26 am

Dobrý deň, vlastne večer,
musím sa zdôveriť s niečím, čo ma trápi už dlhšiu dobu. Moji rodičia sú už 7 rokov rozvedení a ich vzťah nie je práve ideálny. Nedokážu sa ani pozdraviť. Trvalé bydlisko mám spolu s 10-ročnou sestrou u mamy a ku otcovi chodíme pravidelne každý druhý týždeň. Keďže sa medzi sebou nevedia sami dohodnúť, už 4 roky to riešia súdnou cestou. Otec mojej mame psychicky ublížil a ona mu to chce asi vrátiť naspäť, inak si to neviem vysvetliť. Chce aby som ja, ako 14-ročné dievča išlo vypovedať na súd. Nepriamo ma núti povedať, že svojho otca nenávidím. S otcom som po 4 rokoch konečne nadobudla vzťah hodný otca a dcéry. Povedal mi, že ak budem proti nemu svedčiť, nás vzťah to poznamená navždy. Nechcem aby som mu spôsobila bolesť. Obidvaja ma zahnali do kúta. Neviem čo mám robiť.
Ďakujem za každú odpoveď.
Emily Sweet
 
Príspevky: 1
Založený: St Aug 02, 2017 2:24 am

Re: Zlý vzťah mojich rozvedených rodičov

Odoslaťod panpulon » Po Apr 02, 2018 3:28 pm

Je to tvoje rozhodnutie ty musis najlepsie sama vediet co mas robit, povedat. Na sude hovor iba pravdu. Ak mas svojho otca rada nemala by si svedcit v jeho neprospech a tvoja mama by ta k tomu rozhodne nemala nutit. Nehovor nic co by si mohla pozbytok zivota lutovat.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Moto: Pokiaľ chceš niečo dosiahnuť musíš tvrdo pracovať. Som profesionál na grafické práce napr. www.ocity.net a fitnes stravu. Pokiaľ potrebuje niekto pomôcť napíšte.
panpulon
 
Príspevky: 6
Založený: Št Mar 29, 2018 12:40 pm


Naspäť na Vzťahy rodičia - deti

cron