chorobná posadnutosť kopírovania??

chorobná posadnutosť kopírovania??

Odoslaťod synthia25 » Ut Jan 28, 2014 3:05 pm

Dobrý deň. Prihlásila som sa na toto fórum ešte kor, než som zašla psychológovi, ktorého zvažujem už dlhé mesiace no ešte stále som nenabrala odvahu. Neviem či so mnou niečo je, alebo nie..ale sama si myslím že nie som úplne v poriadku.
Ide o to, že od kedy si spomínam (od základky možno) mám takú zvláštnu "závislosť". V určitom období sa vždy vyskytlo nejaké dievča, ktoré ma čímsi upútalo a potom som robila všetko pre to, aby som vyzerala ako ona. Oblečenie, vizáž, make-up a pod. V mladšom veku som to ešte nevnímala nejak zle, ale postupom času mám pocit že sa to stále zhoršuje.
Momentálne som totálne posadnutá bývalou môjho terajšieho. Je to choré, viackrát za deň si prezerám jej fotky. Ked idem do obchodu na handry, tak si nevyberám to čo sa mi páči. Automaticky rozmýšľam, čo by si asi tak vybrala ona. A to si nakonec aj kúpim. Najhoršie je, že sa už dokonca sama za seba ani nerozhodujem. Podľa toho čo mi o nej priateľ rozprával som si vytvorila akúsi "jej osobnosť" ktorej som pripísala vlastnosti, ktoré podľa mňa asi má /samozrejme že ich určite nemá, alebo aspon nie tak ako som si to ja vytvorila/. Jednoducho neviem sa dostať z tohto kolotoča neustáleho kopirovania a posadnutosti. Ked som ju raz uvidela v meste, zostala som ako obarená. Pripadala som si ako blázon ktorý ju potajomky sleduje.. Trvá to už roky. Každá táto "obeť" ma vždy drží asi tak vyše polroka, kým príde niekto další.. Nedokážem byť sama sebou. Nedokážem sa asi vyrovnať s tým aká som ..alebo sa sama sebou bojím byť. Existuje nejaká diagnoza s podobnymi symptomami, alebo som iba blbá?... Som už naozaj zúfalá, :cry: prosím o odpoveď, ďakujem
Synthia.
synthia25
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Jan 28, 2014 2:53 pm

Re: chorobná posadnutosť kopírovania??

Odoslaťod kasper » So Mar 01, 2014 7:28 pm

neviem ako sa to vola ale podla mna myslim ze aj ty vies kde je chyba....chces byt ako nieto iny lebo ten druhy ma nieco co ty chces napr to dievca v skole mozno bolo oblubene ale frajerka tvojho ex ma.....napatie....tvojho ex....musis sa riadit heslom lepsi nepodareny original ako najlepsia kopia...druhi ta nebudu mat v oblube lebo nevedia aka v skutocnosti si...
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm


Naspäť na Závislosti

cron