fajciar?alebo nefajciar?

fajciar?alebo nefajciar?

Odoslaťod help » So Aug 22, 2009 10:25 am

dobry den, nevedela som ci mozem aj sem napisat, lebo neviem ci je to zavislot...ide o to ze sme s partnerom spolu 3 roky, fajcili sme obydvaja na zaciatku nasho vztahu, potom sme prestaly, potom sme si povedaly ze si zapalime iba na nejakej oslave alebo tak.....asi pred pol rokom sme povedaly ze prestaneme fajcit obydvaja ( ja som zavisla na cigaretach nikdy nebola, aj ked som fajcila tak maximalne 2 za den, a moj priatel bol zavisli od cigariet... ) , tak nefajcim ja a ,,zevraj,, ani on, uz asi pol roka v kuse ked pride priatel vecer domov smrdi mu z ust aj nosa cigareta, kazdy vecer sa ho spytam ci fajcil a pokazde mi odpovie ze on nefajcil. vcera mu aj ruka smrdela od cigarety a zase mi povedal, ze on nefajci...ale ja niesom sprosta, sak to citim....kazdy den v noci nemozem spat lebo sa koli tomu trapim ze ma klame a neviem uz co mam robit :cry: skusala som najst na internete ci nepredavaju nejaky tester akoby som zistila ze naozaj fajcil alebo ze by som mu to nejak dokazala ale nic som take nenasla......prosim poradte mi co mam robit :cry: dakujem vam velmi pekne za skoru odpoved
help
 
Príspevky: 2
Založený: So Aug 22, 2009 10:12 am

Re: fajciar?alebo nefajciar?

Odoslaťod help » So Sep 12, 2009 1:39 pm

NIKTO MI NEVIETE PORADIT?????????????????????????????????????????????? :( :( :( :( :( :(
help
 
Príspevky: 2
Založený: So Aug 22, 2009 10:12 am

Re: fajciar?alebo nefajciar?

Odoslaťod lia_sk » Po Sep 21, 2009 1:35 pm

Dobry den,
Ja sice nie som psycholog, ale pri citani ma zaujala 1 vec: preco ma partner dovod klamat Vam, ze nefajcil, ked fajcil? Zrejme sa boji Vasej reakcie, ak by povedal pravdu. Skuste sa s nim porozpravat, povedat mu, ze ste prestali fajcit kvoli svojmu zdraviu, ale aj kvoli nemu a ze ked Vy ste to dokazali, dokaze to aj on. Skuste si vytvorit priestor, kde date moznost otvorenosti a povzbudeniu. Mam skusenost, ze muzi potrebuju byt chvaleni, tak aj Vy svojho partnera chvalte za kazdu cigaretu, ktoru nevyfajcil. Travte viac casu spolu, odputajte jeho myslienky od cigarety. Nikdy som nefajcila, ale myslim, ze to sluzi na odburanie napatia. Skuste si ho vybit spolocnym sportovanim, turistikou. A ked nic ine, snad pomahaju aj antinikotinove naplaste. Samozrejme to ale musi chciet aj Vas partner. Zelam vela trpezlivosti...
lia_sk
 
Príspevky: 9
Založený: Po Aug 10, 2009 12:10 pm


Naspäť na Závislosti