Notoricky klamem

Notoricky klamem

Odoslaťod ibex007 » St Máj 09, 2012 11:25 pm

Dobry vecer,uz si neviem rady.Pisem vam sem,lebo som presvedceny,ze moje spravanie sa vymyka kontrole.Najhorsie je,ze tym ublizujem osobe na ktorej mi najviac zalezi,mojej partnerke. Ja viem,ze klamat nie je spravne,ale u mna to ma ten prejav,ze nie ze jej zaklamem,ked sa ma priamo opyta na nejaku vec,ja jej dokonca zatajujem veci.Najhorsie na tom je,ze jej klamem kvoli veciam,ktore by normalne povedane neboli skoro vobec podstatne.Dalsia vec je,ze nedokazem sa naucit setrit.Viem,ze je to skok od klamstva,ale suma sumarum to spolu suvisi.Ja mam podstatne vacsiu vyplatu ako moja polovicka,ktora este studuje a popritom dokaze zarobit tak,ze si aj odlozi kazdy mesiac,a aj si daco na seba trebars kupi.Ja proste nedokazem usetrit nic.Je pravda,ze popri skole som brigadoval len zriedkavo,vreckove som dostaval velmi slusne od mojho otca az do posledneho rocnika na vysokej.Teraz som zamestnany od septembra 2011 a za ten cas som si nenasetril ani cent.Neminiem to na ziadne velkolepe veci,negamblujem,nebeham za zenami a nie som zavisly na ziadnych latkach.Len proste 10 euro tam,8 euro zas tu...a posledny tyzden len dozivam na vyplate.Hneva ma to,uvedomujem si,ze to nie je spravne aj s vyhladom na spolocnu buducnost s mojou polovickou,kde by som mal preukazat nejaku zodpovednost a schopnost sa o nu postarat.Najhorsie je ze tieto dve veci sa skombinovali az tak,ze som si zobral nejake peniaze zo sporkasy v ktorej ona setri uz dlhsie a mna sa snazi naviest,ze setrenie ma svoj vyznam.A ja som si nejaku sumu odtial zobral a nepovedal som jej o tom,dokonca na priamu otazku som jej zas zaklamal.Poradte mi nechcem ju stratit.Aj tak som ju tymto poslednym velmi sklamal.Da sa klamstvo liecit?Neviem preco nedokazem byt otvoreny vo vztahu na ktorom mi zalezi.Dakujem za odpoved
ibex007
 
Príspevky: 1
Založený: St Máj 09, 2012 11:04 pm

Naspäť na Závislosti