pocit samoty Strata motivácie do života a strata cieľov

pocit samoty Strata motivácie do života a strata cieľov

Odoslaťod bless1 » St Aug 27, 2014 11:04 pm

Mám 15 rokov som polosirota a v 9 ich rokoch sa mi otec obesil v izbe odvtedy sa to taká z roka na rok. Mám dve sestry a maminu. Mamina sestry ( 26 r. 24 r. ) si našli priateľov nakoniec aj mamina si našla priateľa všetci sú taký šťastný a ja som taký vydedec hrávam florbal ale už ma to nebaví po dvoch rokov mam dosť uhundraného trénera. Cítim sa sám mam veľmi dobrý vzťah k zvieratám. V minulosti som takéto úzkosti riešil kúpou škrečka ale už nemôžem doniesť domou žiadneho hlodavca. Kúpili sme si psíka asi 4 roky dozadu. Yorkšírsky teriér psíka nadovšetko milujem ale je oddaný mojej sestre ktorá ho rozmaznala. Priznávam bola to aj moja chyba lebo cez moju závislosť na PC som ho dosť málo venčil. Ale ešte späť ku mne som vysoký 190 cm vážim 87 kg som oblejších tvarov ale nadovšetko zbožnujem pohyb. Nie som leniví . Ale som závislí na Počítači. Keď nemám čo robiť zasadnem k tomu pekelnému stroju a už som vtom, dokážem tu sedieť aj 12 hodín. bez jedla pitia, svetla. Už mám toho dosť a chcel som zmeniť životný štýl. Chcel som si kúpiť aktívneho psa Borderska kolia aby ma vytiahla od PC mňa by trebárs neskutočne bavilo robiť psie ability alebo dog fisbiee ale žial náš teddy nieje stavaný na ani jeden zo psích športov . Chcel som si kúpiť psa s ktorým by som mohol tráviť celé dni vonku pohybom na cvičisku.To bola moja posledná motivácia a ciel aktívne sa venovať psíkom. Ale žiaľ mamina má nato svoj názor. citujem: "zachvíľu budeš mať frajerku budeš chodiť na diskotéky a chaty a psa budem mať na starosti ja" dalej "S tedynom si tiež nechodil von zase to bude namne", "v byte budu same chlpy a zase budem museť ja upratovať" Všetkým týmto veciam by som vedel predísť. Priateľka a pes je podľa mňa veľmi dobrá kombinácia. Diskotéky od 23:00 do 3:30 myslím ,že psík vydrží sám. Na chatu by som psíka určite zobral zo sebou. Táto veta ma vždy veľmi zamrzí ale večšinou bol problém vtom ,že ja som stále sedel na PC teraz to chcem zmeniť chcem sa polepšiť a myslím ,že každý si zaslúži druhú šancu. Chlpy sa dajú veľmi ľahko vyriešiť kefovaním a keby chodíme denne na prechádzky a na cvičisko tak by nejaké česanie nemalo byť problém. Ale mamina my poste neverí som sám smutný bez cieľa a motivácie.
bless1
 
Príspevky: 1
Založený: St Aug 27, 2014 10:17 pm

Re: pocit samoty Strata motivácie do života a strata cieľov

Odoslaťod kasper » Ut Mar 03, 2015 1:39 am

a keby si napriklad chodil vencit nejakeho do utulku?
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm


Naspäť na Zmätok a bezradnosť

cron