Chcem dať dieťa na adopciu.Ako postupovať?

Re: Chcem dať dieťa na adopciu.Ako postupovať?

Odoslaťod necakane tehotna » Pi Sep 14, 2012 9:55 am

Nečakane som otehotnela v maldom veku. Rozmýšľala som nad intterupciou, ale keďže si uvedomujem, že na Slovensku je mnoho párov, ktoré nemôžu mať deti, rada by som dala dieťa na adpociu. Nemám ešte ukončenú ani strednú školu, finančná situácia mi tiež nepraje a tajňkystio otec dieťaťa ho nechce. Rada by som teda dieťatko hneď opo pôrode dala novej mamičke, chcela by som ale, aby bolo už čo najskôr pred pôrodom jasné,že bábätko bude mať rodičov, ktorý ho budu ľúbiť a postarajú sa oň, neviem ale ako postupovať,ak checm už takto dopredu nájsť rodičov pre moje dieťa. Vopred ďakujem za odpoveď.
necakane tehotna
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Sep 14, 2012 9:45 am

Re: Chcem dať dieťa na adopciu.Ako postupovať?

Odoslaťod viki87 » So Nov 03, 2012 8:46 pm

necakane tehotna napísal:Nečakane som otehotnela v maldom veku. Rozmýšľala som nad intterupciou, ale keďže si uvedomujem, že na Slovensku je mnoho párov, ktoré nemôžu mať deti, rada by som dala dieťa na adpociu. Nemám ešte ukončenú ani strednú školu, finančná situácia mi tiež nepraje a tajňkystio otec dieťaťa ho nechce. Rada by som teda dieťatko hneď opo pôrode dala novej mamičke, chcela by som ale, aby bolo už čo najskôr pred pôrodom jasné,že bábätko bude mať rodičov, ktorý ho budu ľúbiť a postarajú sa oň, neviem ale ako postupovať,ak checm už takto dopredu nájsť rodičov pre moje dieťa. Vopred ďakujem za odpoveď.



Napíšťe mi prosím na mail, victoria.mrazova@gmail.com , budem čakať.
viki87
 
Príspevky: 3
Založený: So Nov 03, 2012 8:42 pm

Re: Chcem dať dieťa na adopciu.Ako postupovať?

Odoslaťod viki87 » So Nov 03, 2012 8:48 pm

olinkaa napísal:Ahojte som 23 ročna mamicka dvoch detičiek mam dcerku 3 ročnu a synčeka ma roka a pol.... žila dostali sme sa do zlej finančnej situacie a uvažujem nad tym že by som dala synceka na adopciu nakolko nemam peniaze nato aby som uživila oboch a je mi smutno ked vydim ze nemaju čo papat ako ostatne deti ... mali je krasny modrooky chlapček a zravy nebyva chory .... nie že by som sa ho chcela zbavit ale nejde to vychovat oboch :( je my velmi smutno ked to tu pisem ale nemam na vyber a v žiadnom pripade by som ho nedala do detskeho domova :( :cry: :cry: :cry:


Ako ste dopadli?
viki87
 
Príspevky: 3
Založený: So Nov 03, 2012 8:42 pm

Re: Chcem dať dieťa na adopciu.Ako postupovať?

Odoslaťod lubulienka » Ut Feb 04, 2014 1:55 am

prosim vas ta olinka co tu pisala tak uz dala svojho syna niekomu alebo neviete nic.uz tu nieje a neviem ju najst.chcela som jej pomoct a nechcem aby maly isiel do deckeho domova.LUBA
lubulienka
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Feb 04, 2014 1:42 am

Predchádzajúca

Naspäť na Náhradná rodinná starostlivosť (adopcia, pestúnstvo)

cron